Świat Marzeń Inwałd

Baśniowa Warownia:
W Inwałdzie na kamienistym wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami, znajduje się baśniowy gród zajmujący teren 2,5 tys. m2. Przekraczając jego podwoje można cofnąć się do czasów średniowiecznych. Kamienista droga prowadzi wprost na dziedziniec Warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca – salę tortur i zbrojownię. Na podzamczu znajduje się średniowieczna osada (chata kowala, powroźnika, garncarza i tkacza) oraz Smocze Ziemie. Po średniowiecznym rzemiośle zapraszamy na spotkanie z rozśpiewaną Inwałdzką Smoczycą, uroczym smokiem Szafirkiem, a także na niesamowite animacje z rycerzem Paszko i czarownicą Arianą. Na wytrwałych czeka Paintball Laserowy, Strzelanie z łuku, Dragoliny, Szlak Śmiałków, Smocze Tratwy i wiele, wiele innych atrakcji, a tych pragnących odpoczynku zapraszamy na Hamakowisko, Huśtawki i do wypoczynkowych altanek – wszystko w piętnastowiecznym stylu.

Park Miniatur:
To niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk można podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. W Parku Miniatur znajduje się ponad 60 miniatur z Polski i ze świata. W ciągu zaledwie jednego dnia można znaleźć się pod Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, przy posągach Moai, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumującej na kanale wodnym, otaczającym Plac św. Marka i wielu innych wspaniałych budowlach z każdego zakątka ziemi. Większość miniatur w Parku Miniatur została wykonana w skali 1:25, kompleks watykański – Plac św. Piotra i Bazylika św. Piotra – w skali 1:15, a kompleks wenecki – Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka – w skali 1:10. Goście Parku Miniatur mogą korzystać z LUNAPARKU, w którym znajduje się m.in. Autoscooter, Egypt Spinning Coaster, Karuzela Beczułka, Kolejna Farma, Pirat. Można tutaj obejrzeć seans w kinie 5D, przejść Zielony Labirynt, wejść do domu strachów Egipt Horror Show, udać się na Koło Młyńskie i obejrzeć Wystawę Tutenchamona.

W Świecie Marzeń w Inwałdzie znajduje się również wiele punktów gastronomicznych, kuszących zapachem wspaniałych przysmaków oraz sklepiki z różnorodnymi pamiątkami.

Kontakt

Adres: ul. Wadowicka 169, 34-120 Inwałd
Telefon: +48 696 080 944

Odległość z Ustronia: ok 60km

www.parkswiatmarzen.pl